Konkurs na Ucznia Roku organizowany jest od 2010 roku.
Fundatorem nagród dla najlepszych uczniów jest dyrektor szkoły oraz Rada Rodziców.

REGULAMIN:

1. Do konkursu mogą przystąpić uczniowie osiągający średnią ocen co najmniej 5,1 na koniec roku szkolnego, wzorową ocenę zachowania oraz reprezentujący szkołę w konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

2. Konkurs trwa cały rok i zostaje rozstrzygnięty po klasyfikacji rocznej.

3. Fundusze na nagrody zapewnia dyrektor szkoły i Rada Rodziców.

4. Komisję konkursową stanowi zespół nauczycieli - wychowawców poszczególnych klas, który ogłasza zwycięzców konkursu wyłonionych zgodnie z regulaminem najpóźniej w trzecim dniu po radzie klasyfikacyjnej na koniec roku szkolnego.

5. Wyniki konkursu wywieszane są na tablicy ogłoszeń Samorządu Uczniowskiego i zamieszczane na stronie internetowej szkoły.

Ziaja Kacper (kl. III), Momot Gabriela (kl. II b), Zarychta Klaudia (kl. II a),
Surma
Dominika (kl. IV), Szostak Szymon (kl. V), Prus Julia (kl. VI)

Rok szkolny 2013/2014