Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Brynicy

Znalezione obrazy dla zapytania keyboard clipart

 

Nauka gry na instrumentach

  kl. III – VII      wtorek godz. 1315

                          wtorek  godz. 1405

 

 

mgr Tomasz Gruszczyński

Znalezione obrazy dla zapytania historia clipart

 

Koło historyczne

  kl. IV – VII      środa godz. 1315 - 1400           

 

 

mgr Agnieszka Ciołak

 

Nauka języka migowego

  kl. I   poniedziałek godz. 835 - 920              

 

 

 

mgr Małgorzata 
        Czernikiewicz

Znalezione obrazy dla zapytania koło taneczne clipart

 

Zajęcia taneczne

  kl. I – VII      wtorek godz. 1400 - 1730

                       czwartek  godz. 1400 - 1730

 

 

mgr Małgorzata   
      Czernikiewicz

 

 

Koło językowe

   kl. IV a - V      środa godz. 1320 - 1405

                            piątek  godz. 745 - 830

 

 

mgr Alina Dąbrowska

Podobny obraz

 

Szkolne Koło Caritas

   kl. VI    środa godz. 1305 - 1350

                                    

 

 

mgr Joanna Jaworska

Znalezione obrazy dla zapytania matematyka gify ruchome

 

Koło Młodych Matematyków

   kl. IV – VII   środa godz. 1315 - 1400

   kl. IV a - V   czwartek  godz. 1225 - 1310

 

 

mgr Jolanta Kuta

Znalezione obrazy dla zapytania biblioteka clipart

 

Koło biblioteczne

   kl. IV – VI     wtorek godz. 1320 - 1405

 

 mgr Magdalena Kędziora

 

Koło języka polskiego

   kl. IVa - IVb     piątek  godz. 1225 - 1310

 

 mgr Magdalena Kędziora

Podobny obraz

 

Szkolne Koło Sportowe

   kl. V – VII      poniedziałek 1500 - 1600

       środa godz. 1500 - 1600                         

  

Zajęcia przygotowujące do zawodów sportowych

    kl. IV – VI      piątek 1315 - 1400

 

 

 

 

mgr Rafał Malicki

http://www.spbrynica.edu.pl/images/strony/kola_i_organizacje/kz1.jpg

 

Koło Młodych Przyrodników

   kl. IV     czwartek godz. 1225 – 1310

 

 mgr Elżbieta Paterek - Kaczmarczyk

Znalezione obrazy dla zapytania przyroda clipart

 

Koło Młodych Geografów

   kl. VII     wtorek godz. 1410 – 1455

 

 mgr Elżbieta Paterek - Kaczmarczyk

Znalezione obrazy dla zapytania pck caritas

 

Koło PCK

            poniedziałek godz. 1320 – 1405

                               (raz w m-cu)

 

 

mgr Elżbieta Paterek - Kaczmarczyk

Znalezione obrazy dla zapytania pisanie clipart

 

Zajęcia wyrównawcze

   kl. I       czwartek godz. 1225 – 1310

 

 mgr Barbara Prusaczyk

Znalezione obrazy dla zapytania klub wiewiórka

 

Klub Wiewiórka

   kl. I - III       środa godz. 1105 – 1205

 

 

mgr Agata Skalska

Znalezione obrazy dla zapytania język polski clipart

 

Koło Polonistyczne

 (dla uczniów z dysleksją)

 kl. V - VII  poniedziałek godz. 1320 – 1405

 

 

mgr Aneta Staniec

Podobny obraz

 

 

Zajęcia wspierające rozwój ucznia – praca z uczniem słabym i zdolnym

   kl. III        środa godz. 745 - 830

                    piątek  godz. 1120 - 1205

              

 

 

mgr Elżbieta Szymonek

Podobny obraz

 

Zajęcia wyrównawcze

   kl. II       piątek godz. 745 – 830

 

Koło przyrodnicze

   kl. II      czwartek  godz. 1225 – 1310

 

 

 

 mgr Jolanta Ślemp

Znalezione obrazy dla zapytania origami

 

Koło Origami

   kl. I - III  poniedziałek godz. 1315 – 1400

 

 

 mgr Anna Szymkiewicz

http://www.zss17.logonet.pl/clipart/1schooltacle2-med.jpg

 

 

Koło plastyczno - manualne

   kl. 0       środa godz. 1245 – 1330

 

 

mgr Urszula Ząbek