Biuletyn Informacji Publicznej Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Brynicy

EDU PLUS - program ochrony ubezpieczeniowej SP w Brynicy na rok szkolny 2022/2023

ubezp

Rada Rodziców - rok szkolny 2022/2023

Przewodniczący :

. . . . . . . . . . . . . . . . . .
Tomasik Ewa
  z-ca przewodniczącego:   . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Kowalska Katarzyna
  sekretarz:   . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Sideł Marzena
  skarbnik:   . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Chaba Karolina
  członek RR:   . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Czerwiak Aneta

Kwota składki na Rade Rodziców w roku szkolnym 2022/2023 - 20zł za pierwsze i drugie dziecko kolejne jest zwolnione

W
szystkie pytania, uwagi, propozycje dotyczące Rady Rodziców były kierowane na e-mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując "Rada Rodziców"

Ubezpieczenie dzieci - Firma InterISK - Polisa

Regulamin Rady Rodziców zatwierdzony 09-09-2020 roku

Jeżeli chcą Państwo poinformować Dyrekcję Szkoły lub R
adę  Pedagogiczną o swojej inicjatywie, pomyśle, spostrzeżeniu lub innej sprawie związanej z funkcjonowaniem naszej szkoły prosimy pisać do nas na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WAŻNE INFORMACJE

Obowiązek informacyjny dla osób odbierających dziecko ze szkoły, świetlicy szkolnej, przedszkola

Regulamin funkcjonowania i eksploatacji monitoringu wizyjnego na terenie SP Brynica

WARTO PRZECZYTAĆ