Biuletyn Informacji Publicznej Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Brynicy
     Dzień Dziecka w Naszej Szkole - Brynica 2022

We wtorek o godzinie 9.00 bylo gwarno i wesoło na boisku szkolnym. W tym dniu odbyło się kolejne spotkanie w ramach Dni Profilaktyki. W celu integracji społeczności i pokazaniu, że zabawa z rodzicami też jest fajna odbył się mecz piłki nożnej -tatusiowie kontra uczniowie.
    Były ogromne emocje i po dwóch częściach nie udało się rozstrzygnąć zwycięzców. Zatem musiały zadecydować rzuty karne. Ze zwycięstwa mogli cieszyć się rodzice wygrywając jednym golem. Puchar zwycięzcą wręczył Dyrektor Tomasz Gruszczyński. Kolejnym punktem programu było otwarcie patio. Senator Krzysztof Słoń, podpułkownik Sławomir Machniewicz, Dyrektor Tomasz Gruszczyński i oczywiście fundatorzy miejsca przyjaznego uczniom Rada Rodziców uroczyście przecięli wstęgę.
    Między czasie społeczność szkolna mogła cieszyć się zabawą na zjeżdżalni, trampolinie lub zjeść popcorn czy watę cukrową. Nie obyło się bez zdjęć, każdy mógł skorzystać z fotobudki. Na zakończenie adepci Akademii Małego Strażaka wzięli udział w pokazie gaszenia ogni. Pan Dyrektor pożegnał wszystkich zgromadzonych i obiecał, że to nie ostatni raz tak świetnie będziemy się bawimy.
    Dni Profilaktyki odbyły się dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców oraz Gminnej Komisji Rozwiązania Problemów Alkoholowych w Piekoszowie.

dzien_dziecka_2022_100_20220616_1574457136       aparatt_1_20211010_1129834547      dzien_dziecka_2022_88_20220616_2037238643