Biuletyn Informacji Publicznej Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Brynicy
Dzień Dziecka w Parku Etnograficznym w Tokarni   tort1 tort3  tort1   tort3  tort1  tort3

Dzień Dziecka - klasa V i VII. ten wyjątkowy dzień spędziła na terenie Parku Etnograficznego w Tokarni. Tego dnia odbywały się tutaj pokazy, warsztaty oraz konkursy dla dzieci i młodzieży szkolnej z Polski i Ukrainy. Na sympatyków i adeptów fotografii czekało spotkanie z dawnymi sposobami robienia zdjęć oraz konkurs fotograficzny. Odbyły się również różnorodne warsztaty plastyczne inspirowane scenerią skansenu. m. in. „Pejzaż malowany naturą”, oparty na naturalnych materiałach. Dużą atrakcją było zwiedzanie zabudowy skansenu, szczególną uwagę dzieci zwróciła dawna szkoła. Dzieci zwiedzały Park Etnograficzny z dużą ciekawością.. Na młodych poszukiwaczy przygód i wiedzy czekała ogromna gra planszowa na świeżym powietrzu. Posłuchaliśmy również występy najmłodszych i podziwialiśmy ich talenty. Nie zabrakło chętnych do spróbowania dawnego rzemiosła. Listonosz „Dobra Nowina” miał dla dzieci torbę pełną cukierków a Wróżka „Mydlinka” czarowała coś kolorowego. Wszystkie dzieci spędziły wspaniały radosny czas, a uśmiechu, który nie schodził im z twarzy życzymy im przez cały rok.

Wszystkiego najlepszego z okazji 9 urodzin dla ucznia klasy drugiej  Jana Trzebińskiego 🎁
100 Latek Janku 🎂🌷🎉

trzebinski