• Drodzy uczniowie !!
  • Zapraszamy do skorzystania z materiałów i podpowiedzi, które pomogą Wam kreatywnie spędzać czas w domu. Znajdziecie tu wiele pomysłów, które możecie  wykorzystać w czasie wolnym – w trakcie ferii zimowych. Warto, bo będzie to jednocześnie zabawa i nauka.
  • Udostępnione zostały:
  1. Lista zabaw,
  2. Komiks edukacyjny przygotowany przez IMGW Państwowego Instytutu Badawczego,
  3. Książeczka Edukacyjna firmy Abrys (pobrana ze strony Wodociągów Kieleckich),
  4. Zadanie styczniowe realizowane w ramach III Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego dla Szkół „Działaj z ImPETem”, do którego przystąpiła nasza szkoła.

(więcej informacji na stronie) LINK                                                                 Dobrej zabawy – Anna Wrona (koordynator)