Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Brynicy
Dzwonki
SKS
statystyka

REGULAMIN

Oświadczenie znajduje

się w regulaminie

  NOC BIOLOGÓW
 

Instytut Biologii UJK zaprasza w piątek 8 stycznia 2021 od godziny 17:00 na Jubileuszową X edycję Nocy Biologów, która odbywać się będzie wyłącznie w formie zdalnej. Hasłem przewodnim Nocy Biologów jest "Człowiek i mikroorganizmy".

W ramach Nocy Biologów przygotowana została bardzo ciekawa oferta programowa w przestrzeni wirtualnej: interesujące wykłady, aktywizujące warsztaty tematyczne, fascynujące pokazy, intrygujące konkursy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych biologią. Instytut Biologii będą wspierać Świętokrzyskie i Nadnidziańskie Parki Krajobrazowe oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach. Dołączy też Instytut Designu w Kielcach z hodowlą spiruliny. Podjęta tematyka z hasłem przewodnim „Człowiek i mikroorganizmy” nawiązuje do mikroorganizmów, także do epidemii i wpływu drobnoustrojów na różne aspekty życia człowieka.

Program Nocy Biologów dostępny jest na stronie:

http://www.nocbiologow.pl/index.php?id=jednostka&nazwa=kielce

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie (więcej na dołączonym zdjęciu i w regulaminie, konieczna zgoda rodziców/ opiekunów !!!) jak również śledzenia wydarzenia na Facebooku.

                                                    Anna Wrona – nauczyciel biologii

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież