Zabawa Andrzejkowa w naszej szkole

Zgodnie z tradycją, w wigilię św. Andrzeja, 29 listopada 2019 roku odbyły się w naszej szkole Andrzejki. W ten wyjątkowy wieczór wszyscy biorący udział w zabawie mogli wywróżyć sobie przyszłość i bawić się znakomicie. Nasze szkolne wróżki przy współpracy rodziców przepowiadały przyszłość. Każdy mógł się dowiedzieć jakie będzie imię jego wybranka, jaki zawód będzie w przyszłości wykonywał lub jakie posiada cechy charakteru. Nie zabrakło lania wosku przez dziurkę od klucza i wróżby z woskowego cienia. Na sali tanecznej spotkać można było księżniczki, policjantów, strażaków, ale również jednorożca i smoka. Wszyscy chętni mogli skorzystać z malowania twarzy, włosów we wszystkie możliwe wzory i kolory. Andrzejki to nie tylko wróżby, ale też dobra zabawa. Uczniowie bawili się wspaniale przy tanecznej muzyce. Samorząd Uczniowski znakomicie poprowadził liczne zabawy i konkursy ze słodkimi nagrodami, w tym wybierając Króla i Królową Balu. W przerwach między tańcami wszyscy mogli skorzystać z poczęstunku, zorganizowanego przez Dyrektora szkoły i Radę Rodziców. Andrzejkowy wieczór minął bardzo szybko. Był nie tylko okazją do zabawy i wytchnienia po trudach nauki w szkole, ale przede wszystkim był doskonałą okazją i przykładem pięknej współpracy i integracji pomiędzy Dyrektorem szkoły, rodzicami, uczniami i nauczycielami. Mamy również nadzieję, że pomyślne Andrzejowe wróżby się spełnią, czego życzymy wszystkim!