Święto Pierwszaków :)

Dnia 17 X 2019 r. odbyło się uroczyste ślubowanie  i pasowanie na ucznia klasy I przez Dyrektora Tomasza Gruszczyńskiego. Pierwszaki prezentowały się wspaniale podczas uroczystości. Wśród zaproszonych gości, którzy towarzyszyli pierwszakom znaleźli się: Grażyna Tatar  - Sekretarz Gminy Piekoszów, Edyta Kucharczyk z Referatu Edukacji,  Jadwiga Zapałą  - sołtys Brynicy, Bożena  Żuława  - Radna Gminy Piekoszów oraz Rada RodzicówZaproszeni goście przybyli z prezentami i życzeniami dla Pierwszaków, życząc im samych szóstek.  Koledzy z klasy  II i III wręczyli drobne upominki. Na koniec zabrała głos wychowawczyni klasy I Jolanta Ślemp życząc swoim uczniom samych słonecznych dni i świetnych ocen.                                Teraz została już pilna nauka.