Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

11 października br. w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie zaprezentowali krótki występ artystyczny pt. „Tajemniczy pokój dyrektora szkoły”. W sposób humorystyczny ukazali scenki z życia szkoły. Wzięli nauczycieli jako zakładników, którym przedstawili postulaty, według których lekcje mają trwać 5 min, a przerwy 45 minut, nauczyciele powinni codziennie piec dla swych podopiecznych ciasteczka i odwozić ich codziennie po lekcjach do domów. Wszystko to było jedynie zabawą, a wszelkie podobieństwo do zdarzeń i przedstawionych osób, było jedynie przypadkiem. Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odczytali podziękowania dla nauczycieli oraz pracowników obsługi i wręczyli im drobny upominek.

Po części artystycznej  pan dyrektor Tomasz Gruszczyński wręczył nagrody nauczycielom, którzy w poprzednim roku szkolnym mieli szczególne  osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej, a także pracownikom obsługi, dziękując im za trud włożony w pracę na rzecz dobra szkoły