W tym roku po raz pierwszy obchodziliśmy w naszej szkole „Międzynarodowy Dzień Kropki”. Nasze obchody rozpoczęły się od obejrzenia historii małej Vashti, nieśmiałej dziewczynki, która dzięki nauczycielce od plastyki, uwierzyła w siebie i poznała swój talent. Rozmawialiśmy także o swoich zdolnościach oraz o tym, jakie talenty widzimy u naszych kolegów i koleżanek. Następnie uczestniczyliśmy w zajęciach plastycznych, przelewając na papier swoje pomysły na temat kropki, które skończyły się wykonaniem ogromnej ramki ozdobionej oczywiście kropkami. Uczniowie klasy „0” i klasy 2 wraz z wychowawcami p. Anną Szymkiewicz i p. Elżbietą Szymonek zaprosili do wspólnej zabawy swoich kolegów z klasy 1 i 3. Dla upamiętnienie tego wydarzenia zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcia w pięknej ramie. To był wspaniały i niezapomniany dzień! Kolejny już za rok - 15 września.