Inauguracja 2019-2020'

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 2 września 2019 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2019/2020. Wielu z nich przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy. Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego rozpoczęto  od wprowadzenia sztandaru szkoły.  Wszyscy zgromadzeni odśpiewali Hymn Polski. Następnie przypomniano tragiczne wydarzenia z września 1939 roku rozpoczynające II wojnę światową, a minutą ciszy uczczono pamięć poległych.

Pan Dyrektor Tomasz Gruszczyński w swym wystąpieniu w szczególny sposób powitał uczniów, którzy po raz pierwszy przekraczają progi naszej placówki. Życzył dzieciom wielu osiągnięć i satysfakcji w nauce, a także tego, aby nasza szkoła była miejscem przyjaznym i bezpiecznym dla ucznia.

Wszystkim uczniom życzymy, aby ten nowy rok szkolny był udany i pełen niezapomnianych chwil !