W pierwszym dniu MegaMocy odbyła się I Powiatowa Olimpiada Sportowa, w której udział wzięło kilkaset dzieciaków ze szkół podstawowych w tym nasi uczniowie ze szkoły w Brynicy. W piątek 14 czerwca na boisku szkolnym przy ZPO w Piekoszowie przeprowadzano rozgrywki w następujących kategoriach: skok w dal, biegi dystansowe, piłka nożna, siatkówka plażowa i tenis stołowy. Mimo upalnej pogody całe wydarzenie przebiegło bez komplikacji. Po podliczeniu punktacji poznaliśmy najlepszych sportowców, a nasi uczniowie zajęli następujące miejsca. Wyniki - tenis stołowy: klasy I-V  chłopcy – 1 – Krystian Krauze, Biegi dystansowe – klasy I-II – dziewczęta – 1 – Ewa Skalska, 2 – Alicja Chaba,; chłopcy – 1 – Filip Majchrzyk, ; klasy VI-VIII – dziewczęta –  2 – Klaudia Janus; chłopcy – 1 – Szymon Szostak. Skok w dal – klasy I-II – dziewczęta –  2 – Ewa Skalska, 3 – Alicja Foks; chłopcy –1- Filip Majchrzyk, 3 – Piotr Perzowicz; klasy III-V – dziewczęta – 1 – Julia Głuch, 2 – Amelia Minda, 3 – Zuzanna Janowska; chłopcy –  3 – Bartosz Korba;  klasy VI-VIII – chłopcy  3 – Mikołaj Kiljan. Siatkówka plażowa: chłopcy – 1 – Brynica. Piłka nożna: dziewczęta –  2 – Brynica; Najwięcej punktów i tym samym zwycięstwo drużynowe w całej olimpiadzie po raz trzeci osiągnęli uczniowie  naszej szkoły w Brynicy.  Pucharu dla naszej szkoły za zwycięstwo odebrał Pan Dyrektor Tomasz Gruszczyński w niedziele 16 czerwca.