19 czerwca uroczyście zakończyliśmy naukę w roku szkolnym 2018/2019. Ten szczególny dzień rozpoczął się jak zwykle wniesieniem sztandaru i odśpiewaniem Hymnu. Następnie rozpoczęła się I część występu, uczniowie klasy siódmej przygotowali skecz, w który również zaangażowani byli tegoroczni absolwenci zaś uczennice klasy VI Anna Malicka i Alicja Kozieł zaśpiewały piosenki a Mateusz Zadrąg wykonał taniec uliczny.  Również klasa III Gimnazjum zaprezentowała swoje talenty. Po części artystycznej przyszedł czas na oficjalną. Dyrektor Tomasz Gruszczyński wraz z zaproszonymi gośćmi  - Wójtem Gminy Piekoszów Zbigniewem Piątkiem oraz Przewodniczącą Rady Gminy Barbarą Drogosz wręczyli świadectwa tegorocznym ósmoklasistom.  Wszyscy absolwenci otrzymali świadectwo a niektórzy nawet z biało-czerwonym paskiem oraz nagrody książkowe, a rodzice listy gratulacyjne. Pierwszy raz po 20 latach przerwy szkołę podstawową ukończyli uczniowie klasy ósmej. Wszystkim ósmoklasistom życzymy powodzenia w szkołach ponadpodstawowych. Wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych WAKACJI !!!