Dzień Dziecka w naszej szkole
Tradycyjnie jak co roku świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Spotkaniu towarzyszyły różnorodne atrakcje oraz piękna słoneczna pogoda. Najwięcej emocji wśród naszych uczniów wywołały: I Szkolny Turniej Szachowy koordynowany przez p. Alinę Dąbrowską oraz p. Rafała Malickiego przy współpracy z sędziom głównym p. Cezarym Kubickim oraz konkurs na najsmaczniejsze ciasto zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.  Chętne dzieci także mogły zdać praktyczny egzamin na kartę rowerową.
W międzyczasie uczniowie wszystkich klas mieli okazję zaprezentować się na scenie. Były występy artystyczne m.in. taniec, śpiew oraz skecze. Zabawę uświetnił występ zespołu tanecznego Efekt oraz pokaz Akademii Małego Strażaka. Nie obyło się oczywiście bez niespodzianek. Każde dziecko otrzymało watę cukrową, mogło upiec kiełbaskę przy ognisku oraz skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni i posmakować pysznych wypieków swoich kolegów. Duże wrażenie wywarł występ trzech charyzmatycznych młodzieńców z Zespołu 3W. Zaserwowali uczniom i nauczycielom dawkę polskich rockowych przebojów.

Na koniec, strażacy jak zwykle niezawodni, chłodzili uczniów w tak upalny dzień ze strażackich wężów. Chętnych na ochłodę było wielu.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom, Strażakom z OSP Brynica oraz Radzie Rodziców, którzy tak  chętnie włączyli się w przygotowanie tego szczególnego dnia.

Poniżej lista laureatów poszczególnych konkursów

Turniej szachowy:

Kategoria klas O-III:

I miejsce – Adrian Rustarz – kl. 0

II miejsce – Gabriel Picheta - kl. II

III miejsce – Michał Sieradzan – kl.0

Kategoria klas IV-VI:

I miejsce - Konrad Nowak– kl. VIII

II miejsce  - Marcel Picheta – kl. VI

III miejsce - Kacper Surma – kl. Va

Konkurs na najładniejsze i najsmaczniejsze ciasto

I miejsce klasa VI