22 czerwca 2018 r. pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Było to bardzo wyjątkowe wydarzenie pełne radości, śmiechu, ale także wzruszeń. Tego dnia pan Dyrektor Tomasz Gruszczyński  wręczył nagrody książkowe dla najlepszych uczniów klas I- VII oraz listy gratulacyjne dla Rodziców, którzy przez cały rok aktywnie pracowali na rzecz naszej szkoły.

Swoją obecnością zaszczycił nas pan  Wójt Zbigniew Piątek, który przybył, aby osobiście wręczyć uczniom z najlepszymi wynikami w nauce stypendia naukowe.      W tym roku szkolnym otrzymali je Natalia Szczepanek, Amelia Chrut i Kacper Ziaja oraz uczennica gimnazjum Julia Prus.

GALERIA  FOTO

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wszyscy uczniowie będą się starać, aby znaleźć się w tym gronie. Na zakończenie absolwenci klasy III gimnazjum podziękowali Dyrekcji i całemu Gronu Pedagogicznemu za trud włożony w naukę i wychowanie. Następnie zaprezentowali krótki występ artystyczny, a uczniowie klasy II wręczyli im drobne upominki. Wreszcie uczniowie otrzymali świadectwa z rąk wychowawców i z uśmiechem na ustach wyruszyli w poszukiwaniu nowych, wakacyjnych przygód. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku!