11 czerwca 2018 r. w BCK w Piekoszowie miało miejsce podsumowanie projektu „Młodzi przedsiębiorcy”, którego głównym celem było pogłębienie wiedzy na temat zagadnień ekonomicznych oraz rozwijanie wśród uczniów zainteresowań problematyką gospodarczą. W ramach projektu uczniowie z klasy 7 brali udział w zajęciach z zakresu doradztwa zawodowego, warsztatach z przedstawicielem oddziału NBP w Kielcach, wyjeździe do oddziału NBP i warsztatach na temat rozpoznawania autentyczności polskich znaków pieniężnych oraz konkursach: „Dbam o swoją przyszłość” na najlepszy biznesplan (III miejsce zajęli nasi uczniowie – Aleksandra Gamońska i Konrad Żal) oraz  w konkursie ekonomicznym, w którym zwyciężyli Piotr Banaś i Wiktor Guzy. Wszyscy uczestnicy projektu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz symboliczne nagrody rzeczowe, zwycięzcy zaś oprócz nagród rzeczowych będą mogli uczestniczyć w wycieczce do Warszawy, która odbędzie się najprawdopodobniej w lipcu.