Uczniowie kl. 4a i 4b uczestniczyli w konkursie dotyczącym piętrowej budowy lasu. Konkurs miał na celu zapoznanie uczniów z roślinami  i zwierzętami występującymi w każdym z pięter lasu. Pierwsze miejsce zajęła Julia Bębacz z kl. 4b, Drugie miejsce zajęła  Klaudia Zarychta z kl. 4a   i Julia Zapała z kl. 4b Trzecie miejsce zajęła Gabrysia Momot, Julia Głuch  z kl. 4b  Wyróżnienia otrzymali; Kacper Sochacz kl. 4a i Amelka Minda z kl.4a. Przed konkursem uczniowie zostali zapoznani z bogactwami jakie las daje człowiekowi ( tlen, grzyby, drewno itp.) oraz  z zagrożeniami jakie człowiek  stwarza  w lesie  ( wnyki, pożary, nielegalne pozyskiwanie surowców). Konkurs został zorganizowany z okazji obchodzonego w Polsce  Dnia Lasów.  Z okazji tego święta została wykonana   gazetka przedstawiająca zagadnienia związane z lasem.  Organizatorem konkursu była p. E. Paterek - Kaczmarczyk.