9 lutego 2018 roku klasa VI wraz z wychowawcą pojechała do Kielc. Wszyscy udali się do Muzeum Dialogu Kultur, gdzie wzięli udział w zajęciach warsztatowych  pt. W rytmie świata. Gdzie najlepiej tańczy się flamenco? Czy zwykła blaszka może stać się instrumentem? Czym różni się duda od kobzy? Tego wszystkiego dowiedzieli się uczniowie. Zajęcia przybliżyły budowę instrumentów i muzykę z całego świata, kulturę i historię wielu krajów. Po części edukacyjnej wszyscy chętnie pojechali do centrum rekreacyjnego Fly Sky – Parku Trampolin. Fly Sky to najwszechstronniejszy  w Polsce zestaw trampolin przystosowanych zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Skoki na trampolinach to znakomity rodzaj aktywności fizycznej, sprzyjający rozwojowi, koordynacji i ogólnej sprawności ruchowej. Wszyscy z dużą energią skorzystali z takiej formy rekreacji, pod okiem wykwalifikowanej kadry, dbającej o bezpieczeństwo. Wyjazd ten bardzo podobał się wszystkim uczestnikom, z chęcią przyjadą do Kielc jeszcze raz.